Wybieramy płytki !

Wybieramy płytki !

Idziesz do sklepu, decydujesz się szybko, czy zastanawiasz się przez długie godziny i przekopujesz Pinteresta w poszukiwaniu inspiracji ? Akurat przyszła jesień, kiedy Ty na głowie masz remont, więc długie wieczory jak znalazł na szukanie alternatyw…

Moda modą, ale płytki ceramiczne są numerem jeden, kiedy urządzamy kuchnie, czy łazienkę. Dlaczego? bo są niezawodne podczas kontaktu z wodą, totalnie plamoodporne i ultra łatwe w czyszczeniu.

Kiedy nachodzą Cie myśli, że płytki są nudne, a Ty chciałbyś zaskoczyć wyjątkową aranżacją wnętrza, z pomocą przychodzą manufaktury ceramiczne. Solemika wykonuje ręcznie każdą pojedynczą płytkę, dlatego możemy zaszaleć z kształtem i kolorem!  Ty i Twój architekt możecie wziąć czynny udział w projektowaniu mozaiki, tak by w 100% komponowała się z projektem wnętrza! Sam zobacz realizacje i … przepiękne lustra oprawione ceramiką ! Czy nie uważasz, że śmiało mogłyby zdobić salon, sypialnie, czy hol?

Dekory od Solemika sprawdzą się doskonale, kiedy szukasz unikatowych rozwiązań wśród tradycyjnych i sprawdzonych materiałów. Nasza pracownia jest w Krakowie, natomiast realizacje znajdziesz także w Warszawie i Wrocławiu.

No Comments

Post A Comment